Přeposlat Sony vypouští nová LCD Bravia

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Sony vypouští nová LCD Bravia

14.06.2007 | Jan Güttler | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Sony iniciativně předělala svojí sérii LCD Bravia na tři nové modely řady W. Jednotlivé televize (monitory) nesou názvy W3000, XBR4 a XBR5, jež se pyšní velikostí obrazovky (ve stejném pořadí) 40, 46 a 52 palců s rozlišením 1080p.

Sony iniciativně předělala svojí sérii LCD Bravia na tři nové modely řady W. Jednotlivé televize (monitory) nesou názvy W3000, XBR4 a XBR5, jež se pyšní velikostí obrazovky (ve stejném pořadí) 40, 46 a 52 palců s rozlišením 1080p. Svými vlastnostmi se přímo hodí pro využití ve spojení s Blue-Ray, HDTV nebo třeba nejnovějšími herními konzolemi jako X-box 360 nebo Playstation 3. Každá televize má konektor Bravia Internet Link pro čtení RSS zpráv a „přítok“ spousty videa z AOL, Grouper a Yahoo. Design XBR4 a XBR5 je jemně černý a kontrastuje se silně ostrým obrazem, který je převáděn do vizuální podoby pomocí zvětšeného Bravia procesoru Engine Pro. 120Hz panel také poskytuje zdvojnásobený obnovovací kmitočet, který snižuje šanci, že se vám zobrazí při obzvláště rychlých scénách nějaké artefakty.

Sony vypouští nová LCD Bravia

Interface zapůjčené z PS3 a PSP se jeví jako dalším šikovným zjednodušením pro ovládání a nastavení LCD Bravia. Režimy „Theater“ a „Photo“ se automaticky přepínají a kvalita obrázků tak nezaostává za kvalitou videa. Jednotlivé vstupy, včetně VGA, podporují hardware s HD rozlišením. Stejně jako dřívější modely XBR2, tak i tyto mají vyměnitelný rámek kolem obrazovky, který může být zaměněn za barevnější exotičtější, zlatavý jako šampaňské nebo třeba oceánsky modrý. Sony doufá, že čtyřiceti a čtyřiceti šesti palcové sady vydá už v červenci za cenu 2 700 a 3 500 dolarů (60 a 77 tis.Kč) a dva a padesáti palcový model dorazí samostatně až v srpnu za cenu 4 300 $, tedy přibližně 95 000 Kč.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 3

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Sony vypouští nová LCD Bravia


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.