Přeposlat Apple TV vstupuje do obývacích pokojů (TZ)

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Apple TV vstupuje do obývacích pokojů (TZ)

11.01.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

MACWORLD, San Francisco — Praha — 10. ledna 2007 — Společnost Apple představila Apple TV, jednoduchý a zábavný způsob, jak přehrávat veškerý váš oblíbený obsah iTunes - filmy, TV pořady, hudbu, fotky a podcasty...

MACWORLD, San Francisco — Praha — 10. ledna 2007 — Společnost Apple představila Apple TV, jednoduchý a zábavný způsob, jak přehrávat veškerý váš oblíbený obsah iTunes - filmy, TV pořady, hudbu, fotky a podcasty - z vašeho počítače Mac nebo PC na širokoúhlé televizní obrazovce. Prostřednictvím nového rozhraní Apple TV můžete snadno a rychle prohlížet celou svoji digitální sbírku z druhého konce místnosti pomocí dálkového ovladače Apple Remote. Apple TV lze snadno připojit k většině moderních širokoúhlých televizí. Začne se dodávat v únoru tohoto roku.

Apple TV vstupuje do obývacích pokojů  (TZ)

"Apple TV je jako DVD přehrávač 21. století - můžete ho připojit ke svému domácímu systému jako DVD přehrávač, na rozdíl od něj ale umí přehrávat veškerý obsah stažený z internetu, ne pouze DVD z půjčovny," řekl Steve Jobs, generální ředitel Apple. "Apple TV přehrává tentýž obsah iTunes, který si uživatelé vychutnávají na svých počítačích a iPodech. To znamená, že nyní se mohou na část filmu podívat v obývacím pokoji a na zbytek se dodívat později v iPodu." Apple TV je vybaven 40GB pevným diskem pro uložení až 50 hodin videa, 9000písniček, 25 000 fotek nebo jejich kombinací a nabízí výstup v rozlišení high-definition 720p*. Apple TV lze jednoduše připojit k řadě širokoúhlých televizí a systémů domácího kina. Dodává se stadardně s HDMI, komponentními,analogovými a optickými audio porty. Prostřednictvím vysokorychlostní bezdrátové technologie AirPort 802.11** lze Apple TV synchronizovat s jedním počítačem a streamovat obsah až z pěti dalších počítačů přímo do TV bez jakýchkoli kabelů.***

Apple TV vstupuje do obývacích pokojů  (TZ)

Bezproblémová integrace Apple TV s iTunes umožňuje uživatelům vybrat si z více než 250 celovečerních filmů a 350 TV pořadů v téměř DVD kvalitě, 4 milionů písniček, 5000 hudebních klipů, 100 000 podcastů a 20 000 audioknih. Uživatelé si mohou vychutnat svoji oblíbenou hudbu na domácím hudebním systému a zobrazit slideshow svých fotek na širokoúhlé televizní obrazovce. S Apple TV lze snadno a rychle prohledávat celou digitální sbírku prostřednictvím jednoduchého a pokrokového rozhraní. Díky Apple Remote mohou uživatelé vyhledávat své oblíbené filmy, TV pořady, hudbu a fotky ze vzdálenosti až 10 metrů.

Ceny a dostupnost

Apple TV v balení spolu s Apple Remote bude k dispozici v únoru tohoto roku na Apple Store CZ a u autorizovaných prodejců. Ceny pro český trh budou stanoveny v nejbližší době.

Apple TV vstupuje do obývacích pokojů  (TZ)

Apple TV vyžaduje aplikaci iTunes 7 nebo novější na počítači Mac s Mac OS X verze 10.3.9 nebo novější nebo na Windows PC s Windows XP Home/Professional(SP2). Vyžaduje síť využívající bezdrátovou technologii 802.11b/g/n AirPort či AirPort Extreme nebo 10/100 Base-T Ethernet. Vyžaduje internetové připojení, doporučeno je širokopásmové připojení. Apple TV vyžaduje širokoúhlou televizi s rozlišením enhanced-definition nebo high-definition. Na Apple TV nelze přehrát hry pro iPod. iTunes Store je k dispozici v USA a vybraných zemích.

Apple TV vstupuje do obývacích pokojů  (TZ)

------------- * Kapacita videa platí pro obsah iTunes v rozlišení 640x480. Kapacita hudby platí při průměrné délce 4 minuty a kódování AAC 128 Kb/s. Kapacita fotografií platí pro fotografie upravené pro prohlížení v Apple TV a přenesené prostřednictvím iTunes. Skutečná kapacita závisí na konkrétním obsahu. ** Kompatibilní s 802.11b/g/n. Založeno na přibližné specifikaci IEEE 802.11n. *** Bezdrátové streamování videa vyžaduje síť standardu 802.11g/n.

Apple TV vstupuje do obývacích pokojů  (TZ)

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 2

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Apple TV vstupuje do obývacích pokojů (TZ)


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.