Přeposlat Hitachi P50X902

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Hitachi P50X902

08.09.2009 | Ondřej Koníček | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

V dnešní recenzi se podíváme na plazmový televizor od spolenčosti Hitachi, a sice na model s označením P50X902. Jedná se sice o celkem drahý, ale také slušně vybavený televizor, který vyniká hlavně jednoduchostí nastavení.

V dnešní recenzi se podíváme na plazmový televizor od spolenčosti Hitachi, a sice na model s označením P50X902. Jedná se sice o celkem drahý, ale také slušně vybavený televizor, který vyniká hlavně jednoduchostí nastavení.

Hitachi P50X902

Po vzhledové stránce se jedná o klasický televizor, takže je celkem elegantní a tělo je tvořeno kvalitními materiály. Nejedná se sice o žádného extra krasavce nebo model, ze kterého byste si sedli na zadek, ale vzhled nás určitě ani nezklamal. Při instalaci můžete použít buď klasický stojánek nebo zavěšení na zeď a při našem testu jsme využívali stojánek, který je součástí balení. Je velmi pevný, celkem bytelný a televizoru poskytuje opravdu dobrou stabilitu. Další skvělá věc je dálkové ovládání, které je po ergonomické stánce velmi dobře navrženo, jeho použitelnost byla opravdu jednoduchá a intuitivní. Navíc je podsvícené, což zlepšuje použitelnost v horších světelných podmínkách, a je také programovatelné. Tento model se nabízí s nejvyšší úhlopříčkou obrazu 50 palců a zvládne nejvyšší rozlišení 1920 x 1080 pixelů při poměru stran 16:9. Velmi se nám líbily také vestavěné stereo reproduktory, které zvládají efekty Bass Boost a Virtual Surround Mode a kvalita zvuku je skutečně na velmi dobré úrovni. Dokonce i při vyšší úrovni hlasitosti jsme si nevšimli žádného výrazného zhoršení kvality zvuku. Iluze prostorového zvuku ale byla nejlepší při nižší úrovni hlasitosti. Náhledové úhly na obrazovku jsou klasických 178 stupňů, což je v dnešní době standard, a budete tak mít dobrý výhled takřka z jakéhokoliv místa.

Hitachi P50X902

Uživatelské rozhraní je prostě skvělé. Po grafické stránce je velmi dobře zvládnuté, je jednoduché, přehledné a celkově jsme s ním byli prostě spokojeni. Díky němu je nastavení televizoru otázkou chvilky a práce v menu je skutečně intuitivní. Po stránce konektivity jsme byli s tímto modelem celkem spokojeni a najdete tu většinu současných standardů. Jediné, co jsme trochu postrádali, byl USB port, díky kterému byste si mohli přímo na televizoru prohlížet fotografie nebo přehrávat písničky. To ale částečně nahrazuje podpora paměťových karet microSD. Co se týče konektivity, najdete tu 3x HDMI port, 1x digital , 1x analog, 1x Component, 1x S-Video a 1x Composite. Najdete tu také analogový TV tuner NTSC a systém MTS. Všechny konektory jsou bez problémů přístupné a usnadňují tak zapojení jednotlivých kabelů. Trochu zklamaní jsme byli z kvality obrazu, kterou jsme u plazmového televizoru čekali určitě lepší. Při našem testu jsme vyzkoušeli snad všechno, aby se nám povedlo z televizoru vymáčknout maximum, ale ze zobrazení barev jsme byli trochu v rozpacích. Barvy jsou nevýrazné a celkově se nejvíc podepsaly na nedostatečné detailnosti obrazu. Plynulost byla celkem slušná, a to i při hraní na konzoli Sony PS3. Energetická náročnost je v normě, ale určitě se nejedná o nějak výrazně úsporný televizor, od toho jsou na trhu jiné modely.

Hitachi P50X902

Hitachi P50X902 je celkem slušný plazmový televizor, který nabídne skvělé a jednoduché uživatelské rozhraní, dobrou kvalitu zvuku, rozumnou konektivitu a výtečné ovládání. Mezi nevýhody tohoto modelu patřila hlavně horší kvalita obrazu spojená s nevýrazným zobrazením barev.

Hitachi P50X902

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Hitachi P50X902


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.