Přeposlat Samsung zvyšuje laťku tenkým a ekologickým monitorem patřícím do rodiny LCD monitorů „Touch Of Color

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung zvyšuje laťku tenkým a ekologickým monitorem patřícím do rodiny LCD monitorů „Touch Of Color

24.03.2009 | Tisková zpráva - Samsung | Ostatní články | Komentářů: 0 |

Samsung představuje přírůstek tří nových LCD monitorů do rodiny monitorů pro stolní počítače „Touch of Color“ (ToC™). Pro nové monitory označované jako P2070, P2270 a P2370 je charakteristický poměr stran 16:9.

Samsung představuje přírůstek tří nových LCD monitorů do rodiny monitorů pro stolní počítače „Touch of Color“ (ToC™). Pro nové monitory označované jako P2070, P2270 a P2370 je charakteristický poměr stran 16:9. Díky technologii dvojitého vstřikování (dual injection) společnosti Samsung mají tyto mnohofunkční LCD monitory průhledný plastový rám sytě šedé barvy, která mu propůjčuje prosklený vzhled, a nabízejí křišťálově čisté zobrazení s vysokým rozlišením. Nové monitory ToC™ s poměrem stran 16:9 přesně zobrazují obsah s vysokým rozlišením a nabízejí všestranné využití pro domácnosti i kanceláře. Tyto nové elegantní monitory také mají velmi rychlou 2ms (GTG) odezvu, monitory P2270 a P2370 nabízejí i plné HD rozlišení 1080p. Křišťálový rám, který snižuje odraz světla a zmenšuje tak lesk, je umístěn na otočném podstavci, který umožňuje optimální umístění obrazovky. Aby společnost Samsung pomohla spotřebitelům snižovat jejich uhlíkovou stopu, nové monitory z rodiny ToC™ spotřebovávají jen polovinu běžného příkonu jiných monitorů díky tomu, že používají dvě lampy s nízkým výkonem. Při výrobě nejsou používány žádné škodlivé barvy ani laky, čímž se zvyšuje možnost recyklace celého monitoru. Díky jedinečnému skleněnému podstavci monitor působí, jako by se vznášel ve vzduchu. Navíc je monitor navržen tak, aby na předním ani bočním panelu monitoru nerušila žádná tlačítka. Místo toho je každý monitor vybaven jedinečným ovládacím systém společnosti Samsung „Starlight Touch Controls“, který integruje tlačítka menu na obrazovce (OSD) do rámu monitoru, který tak vypadá a působí jednolitě. Tiskové zprávy, obrázky výrobků a video obsah společnosti Samsung jsou k dispozici na adrese www.samsung.com/icespress a v nedávno spuštěné sekci pro tisk na adrese www.samsung.com/newsroom.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samsung zvyšuje laťku tenkým a ekologickým monitorem patřícím do rodiny LCD monitorů „Touch Of Color


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.