LG


Přeposlat LG EXKLUZIVNĚ: FILMBOX LIVE AŽ NA ROK ZDARMA

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

LG EXKLUZIVNĚ: FILMBOX LIVE AŽ NA ROK ZDARMA

25.05.2015 | Tisková zpráva | Příslušenství | Komentářů: 0 |

LG Electronics (LG) nabízí nově majitelům svých Ultra HD televizorů exkluzivně službu FilmBox Live až na rok zdarma. Největší kolekce filmů a dokumentů ve 4K kvalitě bude dostupná výhradně pro majitele LG televizorů. Na své si tak přijdou všichni milovníci filmů v tom nejvyšším rozlišení.

LG EXKLUZIVNĚ: FILMBOX LIVE AŽ NA ROK ZDARMA

Pro nové majitele chytrých UHD televizorů si společnost LG připravila širokou nabídku 4K obsahu, kterou mají k dispozici prostřednictvím aplikace FilmBox Live až na rok zdarma. Filmy jsou v České republice a na Slovensku dostupné s českým dabingem.

Aplikace FilmBox Live je automaticky součástí Smart televizí LG. Přístup do ní získají zákazníci prostřednictvím individuální registrace. Po jejím ověření a na základě speciálního kódu se jim zpřístupní veškerý obsah FilmBox Live. Členství zdarma je platné až na 12 měsíců od registrace a vztahuje se na kompletní video portál, od 4K obsahu, přes klasické filmy a seriály až po živé vysílání 6 filmových a 5 tematických programů (včetně Filmbox Premium).

„S nástupem Ultra HD televizorů jsme museli řešit zásadní otázku a to dostupnost UHD obsahu. Všichni víme, že aktuálně je ho velice málo, a tak jsme nesmírně rádi, že jsme se mohli spojit se společností SPI International a poskytnout našim zákazníkům prostřednictvím aplikace FilmBox Live tu největší kolekci UHD filmů,“ komentuje Ondřej Ťapušík z české pobočky LG.

„Ultra HD je jednoznačně největším trendem digitální zábavy v roce 2015 a s výrazně rostoucí poptávkou po Ultra HD televizorech se zvyšuje i zájem o sledování obsahu v té nejlepší možné kvalitě. Jsme potěšeni, že s našimi partnery, předními hollywoodskými studii, můžeme jako první v České republice nabídnout filmy a dokumenty v rozlišení 4K, které si majitelé televizorů LG můžou přehrát v aplikaci FilmBox Live a to kdykoliv si budou přát,“ vysvětlil Berk Uziyel, výkonný ředitel SPI International.

Akce platí pro televizory LG vyrobené v letech 2014 a 2015 a zakoupené v období od 1. května 2015 do 31. srpna 2015. Registrace je možná až do 20. září 2015 na adrese: www.lgproradost.cz a www.lg.com/cz/promotions.

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku LG EXKLUZIVNĚ: FILMBOX LIVE AŽ NA ROK ZDARMA


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.