Přeposlat Acer F-20

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Acer F-20

31.03.2007 | Martin Kněžík | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Technika je výsledek úsilí mnoha lidí. Vášeň je však přísně soukromá. Širokoúhlý displej F-20" představuje osvědčené spojení progresivní LCD technologie, univerzální připojitelnosti a výjimečného provedení LCD monitoru.

Technika je výsledek úsilí mnoha lidí. Vášeň je však přísně soukromá. Širokoúhlý displej F-20" představuje osvědčené spojení progresivní LCD technologie, univerzální připojitelnosti a výjimečného provedení LCD monitoru. Společnostem Acer a Ferrari je společná touha vyvíjet nové technologie a přijímat nové výzvy.

Acer F-20

Příkladem může být monitor F-20", který využívá technické inovace pro dosažení vynikajícího výkonu, jaký ocení především nejnáročnější řídící pracovníci a příznivci hi-tech médií. Displej Acer F-20 " přichází v neobyčejně atraktivním provedení v tmavém odstínu s vysoce lesklým akrylovým rámečkem, vyjadřujícím technický důmysl, a ohnivě červenými křivkami, které vyvolávají představu vášně a rychlosti.

Acer F-20

Širokoúhlý monitor F-20" s úhlopříčkou 20" se vyznačuje vysokou pružností z hlediska použití a je vybaven mnoha multifunkčními porty, které najdou uplatnění při tvorbě vlastních DVD disků, malé publikační činnosti, sledování sportovních utkání i filmů. Sportovní nadšenci si mohou vychutnávat závody Formule l v živém přenosu na displeji Ferrari F-20" s integrovaným televizním tunerem a konektorem SCART. F-20" je technicky progresivní LCD displej, který je vybaven veškerými funkcemi pro dosažení špičkového výkonu, a uspokojí i nejnáročnější řídící pracovníky a příznivce hi-tech médií.

Acer F-20

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 1

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Acer F-20


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.