Přeposlat Půjčka od nebankovní společnosti není rizikem

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Půjčka od nebankovní společnosti není rizikem

15.02.2016 | PR článek | Tipy, triky, rady | Komentářů: 0 |

Z neznámého důvodu si většina lidí stále myslí, že půjčit si od nebankovní společnosti je rizikem, že se jedná o něco, co by nikdo, komu záleží na vlastních penězích, neměl podstupovat. Určitě vám ale došlo, že se jedná o fámu, která není nikterak podložená a které rozhodně nedůvěřujte. Půjčit si od nebankovní společnosti je naopak velice výhodné a zajímavé, ale musíte si umět vybrat správného věřitele, na kterého bude doopravdy spolehnutí. Americká hypotéka je opravdu zajímavý typ úvěru, který je skutečně populární a díky kterému máte šanci získat peníze pouze za to, že budete muset ručit svou nemovitostí. Co to všechno obnáší?

Půjčka od nebankovní společnosti není rizikem

Pojištění proti riziku

Zastavení nemovitostí znamená pro nebankovní společnost jediné, a to to, že má jistotu, že vše bude splaceno. I kdybyste totiž začali s neznámého důvodu dělat mrtvého brouka a přestat platit, tak společnost peníze zpět získá, a to pomocí té zmiňované zastavené nemovitosti. Jedná se tedy o jakési pojištění proti neplátcům, kterých v této oblasti bývá většinou poměrně dosti. Je to dáno i tím, že nebankovní společnosti nevyžadují při žádání o nebankovní hypotéku doložení příjmů. Nenahlíží se ani do registrů, což je pro americkou nebankovní hypotéku typickým znakem. Získat tento úvěr není vůbec náročné, je to šance pro každého, kdo splňuje všechny základní potřebné podmínky.

Jaké podmínky tedy musíte splňovat pro to, abyste mohli získat americkou hypotéku, která si nechává také přezdívat americká?

  • Musí vám být alespoň 18 let, plnoletost je zde klíčovým faktorem
  • Musíte disponovat nemovitostí, kterou jste schopni zastavit
  • Musíte si najít ručitele, který za vás v případě, že nic nevlastníte, ručí svou nemovitostí
  • Je třeba poskytnout fotky dané nemovitosti, a to jak z interiéru, tak i z exteriéru

 

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Půjčka od nebankovní společnosti není rizikem


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.