Přeposlat Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

 

Sdílení článku na sociálních a jiných sítích

Rádi byste se podělili o tento článek s ostatními? Kliknutím na ikonky níže ho můžete sdílet na dané síti.

    ikona Facebook ikona Twitter ikona Linkuj ikona Jagg ikona MediaBlog ikona TopOdkazy ikona Bookmarky ikona TopClanky ikona VybraliSme ikona Delicious ikona Digg ikona Technorati ikona LinkedIn ikona Google

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

01.04.2015 | Tisková zpráva | Aktuality, recenze | Komentářů: 0 |

Celkem pět nových prohnutých monitorů se vyznačuje sofistikovaným prohnutím displeje se zakřivením až 4000 R, vysokým rozlišením a designovými prvky, včetně kompletně bílého provedení.

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. rozšiřuje svou nabídku prohnutých monitorů o pět nových modelů, kterým vévodí 29palcový monitor SE790C, 31,5palcový SE590C a 27palcový SE591C. Nový lineup uzavírá monitor SE510C, konkrétně dva modely s úhlopříčkou 23,5 palce nebo 27 palců.

Nové prohnuté monitory Samsung jsou vybaveny prvotřídní panelovou technologií Vertical Alignment (VA), která poskytuje optimální úroveň prohnutí, vynikající kontrastní poměr a výrazně snížené prosvítání podsvícení. To vše vede ke zvýšené kvalitě obrazu. Vysoce výkonné obrazovky nových monitorů kopírují přirozené zakřivení lidského oka. Zprostředkovávají tak dokonalejší, plynulejší a pohodlnější zážitek, a to i v případě tmavého prostředí filmů a her.

Model SE590C nabízí uživatelům, stejně jako SE790C, nejlepší prohnutý design ve své třídě s hodnotou 3000 R (poloměr zakřivení 3000 mm). Spolu s modely SE591C a SE510C s poloměrem zakřivení 4000 R, zajišťují prohnuté monitory Samsung nezkreslené zobrazení se sníženými odlesky a bezkonkurenční pohodlí díky menšímu namáhání očí.

„Tento rok se vyvíjí jako rok prohnutých monitorů, jelikož stále více spotřebitelů a podniků přechází na prohnuté displeje, aby získali pohodlnější zážitky ze sledování. Jelikož jsme společnost, která stála za zavedením prvního prohnutého LED monitoru na trh, odráží naše nová řada závazek vylepšovat prohnutý design a kvalitu obrazu a zároveň dosahovat energetické účinnosti a převratných inovací. Zákazníkům tak můžeme poskytnout přirozenější a příjemnější zážitek ze sledování, který od monitorů očekávají,“ řekl Seog-Gi Kim, senior viceprezident divize Visual Display Business ve společnosti Samsung Electronics.

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

Nové prohnuté monitory Samsung jsou vybaveny pokročilými funkcemi, které dále zvyšují pohodlí při sledování. Režim šetrný k očím nabízí sníženou technologii ​​modrého světla, čímž pomáhá snižovat škodlivé účinky modrého světla na divákovy oči. Menší je také související únava očí, ke které dochází zejména při dlouhém sledování obrazovky. Stejně tak chrání oči i funkce zabraňující poblikávání monitorů Samsung, ke kterému obvykle dochází v případě běžných monitorů. Díky této technologii mohou zákazníci sledovat displej mnohem déle, aniž by pocítili únavu očí.

Pro podmanivější obraz, vyšší kvalitu zobrazení a lepší zábavu vytvářejí monitory takřka reálné snímky s hlubší černou, zářivější bílou a ostřejšími barvami. Dosahují toho díky působivému statickému kontrastnímu poměru (v rozmezí od 5000:1 u modelu SE590C do 3000:1 u většiny standardních modelů) a vysokému jasu (až 350 cd/m2 v případě modelů SE590C a SE591C).

Ve výbavě nechybí také herní režim, který chytře zaznamená změny scén pomocí opravy neostrých snímků, vylepšení barvy a změny kontrastu pro lepší viditelnost akce při hraní. Dohromady tyto funkce zajišťují, že si uživatelé vychutnají multimediální obsah s živější kvalitou obrazu, ostrostí a intenzitou, jakou si zaslouží.

Nadčasové zpracování prohnutých monitorů Samsung posiluje jejich schopnost nabízet bohatší, ale současně energeticky úsporné zážitky ze sledování. Nové, ještě úspornější funkce monitoru například zmenšují jas obrazovky. Kromě dvou standardních manuálních nastavení je k dispozici automatické nastavení, které snižuje spotřebu energie přibližně o 10 % (na základě luminiscence černých částí obrazovky).

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

Portfolio prohnutých monitorů společnosti Samsung pro rok 2015 zahrnuje:

  • Série SE790C – Monitor SE790C s úhlopříčkou 29 palců je vlajkovou lodí společnosti Samsung v oblasti prohnutých monitorů. Nabízí prvotřídní poloměr zakřivení 3000 R a rozlišení Wide Full High Definition (WFHD). Vyznačuje se nejlepším statickým kontrastním poměrem ve své třídě o velikosti 3000:1 a širokým poměrem stran 21:9 pro lepší zážitky ze sledování a multitaskingu, především u tmavších prostředí. Pro ještě lepší pohodlí a produktivitu zahrnuje rafinovaný ergonomický design monitoru výškově nastavitelný stojan (HAS) a podporu upevnění VESA, společně s funkcemi Picture-by-Picture (PBP) a Picture-in-Picture (PiP) 2.0. Vestavěné 7W duální stereo reproduktory poskytují vysoce kvalitní zvuk a bohatší multimediální zážitek.

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

  • Série SE590C – Monitor SE590C s úhlopříčkou 31,5 palce vyniká nejlepším poloměrem zakřivení 3000 R ve své třídě a kontrastním poměr 5000:1. Navozuje tak dojem panoramatického zobrazení s širším zorným polem a také snižuje odlesky. Monitor zprostředkovává živé barvy a vynikající kvalitu obrazu díky jasu o velikosti 350 cd/m2 a posunuje zábavu na vyšší úroveň pomocí dvou vestavěných 5W duálních stereo reproduktorů a patentovaného zvukového pohonu.

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

  • Série SE591C – Tyto monitory nabízejí stejný kontrastní poměr a jas jako série SE590C. Model s úhlopříčkou 27 palců zajišťuje ten nejlepší možný zážitek ze sledování. Vytváří efekt 3D zobrazení prostřednictvím poloměru zakřivení 4000 R, díky kterému působí obrazovka větší než ploché displeje obdobné velikosti. Současně snižuje únavu očí. V reakci na požadavky zákazníků vyniká monitor výrazným designem s bílým lesklým tělem, díky kterému je jasně rozlišitelný.

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

  • Série SE510C – Prohnuté monitory SE510 střední kategorie mají úhlopříčkou 23,5 palce nebo 27 palců. Jsou ideální pro technicky zdatné uživatele, kteří hledají optimalizovaný komfort zobrazení. Vyznačují se nejlepším kontrastním poměrem 3000:1 ve své třídě a poloměrem zakřivení 4000 R, společně s mnoha dalšími funkcemi pro větší pohodlí a použitelnost.

Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015

tisknout

Diskuze ke článku


Hodnocení:

hlasů: 0

Pozn.: čím větší číslo, tím lepší hodnocení

Diskuze

Diskuse ke článku Samsung rozšiřuje své portfolio prohnutých monitorů pro rok 2015


počet příspěvků: 0

 

více

méně

méně značek

Již jednou jste hlasovali.

Odebrat možnost

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrat alespoň dva produkty k porovnání.